GRID

GRID 1.1

Przygotowany na wielkie emocje? To gaz do dechy!

GRID na Mac’a przenosi Cię w świat wyścigów, pełen różnych trybów gry, w tym również online. W GRID znajdziesz rewelacyjną grafikę, niezrównane poczucie prędkości i maksimum rozrywki. Przygotuj się jednak na nieco trudne sterowanie. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Znakomita grafika
  • Realistyczne kolizje
  • Interesujący tryb online
  • Różne tory i tryby do wyboru
  • Niezrównane poczucie prędkości

Wady

  • Przeciętne efekty audio
  • Ładuje się nieco powoli
  • Sterowanie pojazdem może być trudne

Doskonały
9

GRID na Mac’a przenosi Cię w świat wyścigów, pełen różnych trybów gry, w tym również online. W GRID znajdziesz rewelacyjną grafikę, niezrównane poczucie prędkości i maksimum rozrywki. Przygotuj się jednak na nieco trudne sterowanie. 

Zostań numerem 1

Czerwone światło, kilka chwil do odjazdu, stopa na gazie. Zapala się zielone! Zaczyna się wyścig, więc gaz do dechy, jeśli chcesz pokonać wszystkich przeciwników. 

W GRID staniesz do walki o pierwsze miejsce kierując pojazdami najznakomitszych marek (na przykład BMW, Ford czy Chevrolet) na torach amerykańskich, japońskich i europejskich. W grze dostępnych jest kilka trybów, między innymi wyścigi Nascar, DTM, demolition czy drifting. 

GRID posiada również tryb multiplayer online, który jest dobrze przemyślany i pozbawiony opóźnień. 

Świetna gra, ale wymaga praktyki…

Musisz spędzić trochę czasu, aby opanować sterowanie w GRID. Kontrola pojazdu, zwłaszcza na początku, cechuje się sporym poziomem trudności i dopiero po kilku wyścigach uda Ci się opanować samochód. 

Oszałamiająca grafika, lecz przeciętna ścieżka dźwiękowa

Grafika w GRID na Mac’a jest naprawdę wspaniała. Wszelkie szczegóły potraktowane zostały z najwyższą starannością. Kolizje pojazdów są spektakularne, a zniszczenia realistyczne. Ponadto gra dostarcza naprawdę niezrównanego poczucia prędkości. 

Jednak ryk silników zdecydowanie warto by poprawić, podobnie zresztą jak całą ścieżkę dźwiękową. Z wyjątkiem może komunikatów radiowych, które wydają się całkiem zabawne.

Emocjonujące połączenie symulatora i gry arkadowej

Dla miłośników motoryzacji i prędkości GRID jest pozycją obowiązkową. Jest to bardzo przyjemna gra wyścigowa, w pół drogi pomiędzy symulatorem a grą zręcznościową. Jednakże aby w pełni się nią nacieszyć, potrzebujesz Mac’a z mocnymi podzespołami.

Opinie użytkowników o GRID